Wolf Auto Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. AUTÓMOSÓ
2018.04.06.
Szerviz

A Volkswagen csoportba tartozó, 30 éve működő SKODA márkakereskedésünkbe, illetve szervizünkbe keressük jövőbeli, hosszútávra gondolkodó AUTÓMOSÓ kollégánkat. Jelentkezz a [email protected] e-mail címen.

AUTÓMOSÓ

Feladatok:

  • gépjármű park mozgatása
  • telephely tisztaságának megóvása, udvari rend fenntartása
  • autók tisztán tartása (mosás, kárpit tisztítás, polírozás)
  • telephely körüli közterület, járda rendben tartása

Elvárások:

  • fizikai terhelhetőség
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • precíz, minőségi munkavégzés
  • alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • stabil szervezeti háttér
  • kulturált munkakörnyezet, barátságos légkör
  • hosszú távú együttműködés lehetősége
  • versenyképes bérezés

Wolf Auto
8000 Székesfehérvár
(Új) Csóri u. 116.
Telefonszám: +36 22 512-860

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.